Duben 2011

Remi "vaří" :)

29. dubna 2011 v 14:30 | Monalíza |  Můj myšáček Remi (+)
Čau! Mám nové fotky Remiho, které jsem fotila do soutěže Best of pets na jednom blogu ;). Mám jich víc než má být do té soutěže, tak je tu dám, abyste je mohli vidět :) Soutěž je na blogu TU, tak se kdyžtak podívejte a dejte hlas tomu nejlepšímu :)Miss pets - soutěžící (Budu doplňovat)

24. dubna 2011 v 14:29 | Monalíza |  Miss pets
1) Monika (27) a její čivavy Deni a MimiDeni
Věk: 2 roky
Oblíbená činnost: lenošení v pelíšku
Oblíbené jídlo: kuřecí maso :)

Mimi
Věk: 10 měsíců
Oblíbená činnost: lenošení v pelíšku
Oblíbené jídlo: kuřecí maso


2) Katik (13) a její roztomilé morčátko Uhlík
Uhlík

Věk: 5 let
Oblíbená činnost: Válení se v kleci
Oblíbené jídlo: Okurek


3) Nelinka (15) a její hezké morčátko KulíšekKulíšek

Věk: půl roku
Oblíbená činnost: lození v ohrádce a žvíkání klasků
Oblíbené jídlo: Mrkvička a různá zelenina


4) Kája (12) a její křečice Maxmiliána (Maxinka)
Maxinka

Věk: 4 měsíce
Oblíbená činnost: ráda hryže klec a šplhá po mřížích, je hyperaktivní =)
Oblíbené jídlo: Dropsy5) Soifong a její čivava Tínka (Niška)Tínka (Niška)


Věk: 2 roky
Oblíbená činnost: Noření čumáčku do měkkých předmětů
Oblíbené jídlo: Zelenina


6) Orion a její křeček Muffin

1) Věk mazlíčka: Třičtvrtě roku
2) Nejoblíbenější činnost mazlíčka: Jezení a utíkání z klece.
3) Nejoblíbenější jídlo: Jogurt

Miss pets

10. dubna 2011 v 17:58 | Monalíza |  Miss pets
Ahojky! Trošku jsem poupravila dess, jesli jste si všimli ! Ale to teď není důležité. Chtěla jsem vám říct, že mi nepřišla ještě žádná přihláška do Miss pets, proto opakuji ještě jednou - Je to soutěž o nejhezčího mazlíčka. kdo chce soutěžit, ať mi zašle na email karabova95@gmail.com : 1) Jednu fotku vašeho mazlíčka (jakéhokoli) 2) Věk mazlíčka 3) Jméno mazlíčka 4) nejoblíbenější činnost mazlíčka 5) Nejoblíbenější jídlo 5) Tvoje přezdívka 6) tvůj věk 7) blog nebo emil, na kterém tě zastihnu. Kujů za vechny přihlášky! Na první tři výherce čeká dipom a doživotní reklama na mých třech blozích ( michelle-cool.blog.cz, princes95-psi.blog.cz a tady)! lákavé, ne? Tak neváhejte a přihlašujte se! Už se moc těším! Jo a abych nezapomněla, soutěž začne, až budu mít minimálně 5 lidí .Jak jsem přišla k Remimu :)

10. dubna 2011 v 17:24 | Monalíza |  Můj myšáček Remi (+)
Nikdy jsem nemohla mít zvířátko, protože brácha je alergik. O prázdninách jsem se tedy rozhodla, že si pořídím ze zverimexu myšáčka. Donesla jsem ho tajně domů, v krabici od bot jsem mu zařídila bydlení a dala ho pod postel... Měl zde domeček z papírové trubky, ubrousek na hraní, větvičku, zrní od kamarádčiného křečka a piliny na podestýlku.

V krabici ale byla díra, která je tam proto, aby se boty větraly a on skrz ní utekl ven. Když jsem si toho všimla, mamka se ségrou byly zrovna v pokoji, tak jsem začala řvát, ať jdou pryč, že chci mít soukromí. Mamka šla, ale ségra zůstala a Remiho si logicky všimla. Byla ale příjemně překvapená, protože jsme si obě přály zvířátko už hodně dlouho... Šly jsme to říct mamce. Po týdnu dlouhého přemlouvání u nás Remi nakonec zůstal a nyní bydlí v nové kleci s kolotočem a různými hračkami =)