Prosinec 2011

Nový mobil =*

28. prosince 2011 v 18:32 | Monalíza |  Nezařaditelné články
Ahoj Co jste dostali na Vánoce pod stromek? Já jsem dostala plyšáka z YooHoo friends ...


... encyklopedii Lidské tělo ...

...ponožky :D ...

... korálky ...

...a to nejhlavnější, mobil!!! :DDD Samsung Star II !!! :D Dotykový s foťákem, bílé barvy a s Wifi a Bluetooth :))) Olala já ho tak zbožňuju! :DD Když si představíte, co jsem měla za telefon předtím (dole pod mým aktuálním mobilkem) xD Hnus no :D
Tady vám dávám pár fotek, co jsem vyfotila novým mobilem. Jo a nechci pod článkem číst žádné záporné komentáře. Pokud máte nějaký problém s mýma fotkama nebo foťákem, tak si běžte stěžovat za maminkou a mě s tím neotravujte laskavě! Jinak blokuju!


Tady toho plyšáka jsem udělala ségře na Vánoce pod stromeček, jak jsem psala v předchozím článku :))
Super hračky pro vaše křečky

23. prosince 2011 v 19:14 | Monalíza |  KřečciJelikož bude zítra Štědrý den a určitě jste koupili svým křečkům nějaké dárečky, tak jsem dostala takový nápad dát sem nějaké fotky prima hraček třeba pro příští rok :)


Vánoční náladička

21. prosince 2011 v 11:52 | Monalíza |  Nezařaditelné články
Ačkoli bude Christmas Eve za čtyři dny, vůbec nemám takový pocit. Jindy se to tak strašně táhlo a teď ten čas spíše připomíná průjem vlak (:D) Mám už definitivně dárky jenom pro mamku (mísu - ryba + růžový proužkovaný hřeben do tašky) a pro ségru (keramický ježek + ručně vyrobený růžový jezevčík z této ponožky - akorát jednobarevné).
Zítra máme ve škole Happening - každá třída vystoupí s číslem na třeťáky PŘEDEM URČENÉ TÉMA. Naše 1.B má raný středověk. Máme si udělat nějaký kostým z prostěradla a meč z dvou klacků. Ten hábit má vypadat asi takhle, akorát v bílém :))

Znáte zpěváka z Evropy 2, který si říka Raego? Podívejte se na jeho Vánoční song a jeho 20 přání :D Fakt borec :DDávám vám tady fotku naší třídy. Nejsou tam úplně všichni, ale já ano. Poznáte mě? :D


Přicházejí Vánoce - série (ne)povedených fotek

16. prosince 2011 v 19:26 | Monalíza |  Můj křeček Monty/Míša
Jelikož jsou Vánoce za dveřmi, tak jsem se rozhodla, že vám udělám pár Vánočních fotek. Míša dneska moc neměl náladu, tak jsem fotila i bez něj. Některé jsou možná trochu rozmazané, ale kdybych měla všechny mázlé "deletovat", tak bych vám neměla co ukázat =) Tak a teď se kochejte ;)


Začínám na looklet =) Model 001, 002

9. prosince 2011 v 20:35 | Monalíza |  "Grafika" - v uvozovkách :D
Ahoj, dneska jsem objevila perfektní stránku pro ty, co mají rádi módu. Oblékáte tam vlastně modelku a je to tak dobře graficky zpracované a je tam tolik možností oblečení náušnic, šatů, triček, že by vám to trvalo alespoň měsíc, než by jste to všechno zkusili :))) Už jsem si udělala 2 looky. Však posuďte sami, jak se vám líbí. Mě moc ;)Ps: Stránka má adresu http://looklet.com a můžete se tam buď zaregistrovat, nebo nalevo dole jít přes facebookové přihlášení ;) - je to anglicky FOLLOW LOOKLET :D

Vánoční čas a dárky

4. prosince 2011 v 15:14 | Monalíza |  Nezařaditelné články
Brzy budou Vánoce a tak jsem se rozhodla, že na blog dám Vánoční dessing. Sice jsem ten původn normální moc nezměnila, ale alespoň přibily rampouchy a Vánoční stromeček ;) Pod stromeček jsem dala malé roztomilé překvapení, však se koukněte sami ;)
Ještě ani nemám koupené dárky. Jenom dva. Udělala jsem tabulku s dárky, co jsem koupila (zeleně) a které mám v plánu koupit, tedy možná =( Mám totiž jenom 110,- kč. Je to skoro nadlidský ůkol všechny potěšit, pravděpodobně nekoupím dárek všem... :_(