Miss pets

Vítězové Miss pets

12. listopadu 2011 v 15:36 | Monalíza
Přiznávám se bez mučení, úplně jsem zapomněla, že jsem ještě neukončila mou soutěž Miss pets :D Opravdu se omlouvám, mohli jste mi to, soutěžíc alespoň připoměnout :DD No, to je jedno... :D A teď výsledky ;)

Na 1. místě skončily Kája a její křečice Maxinka a na 2. místě skončila Nelinka se svým morčetem Kulíškem :) Oběma moc gratuluji a prosím, aby jste mi poslali své jména a adresy a email (karabova95@gmail.com), abych vám mohla poslat už připravené obálky s cenami ;) Bude to překvapení, ale můžu prozradit, že tam bude diplom, nějaké dárečky pro vás a dobrůtky pro mazlíka :)

3. kolo Miss pets - Duel

12. září 2011 v 18:23 | Monalíza

Tak a je tu 3. kolo Miss pets! :) Podíváme se, jak jste si, holky vedly =P Nelinka a její morčátko Kulíšek skončili ve 2. kole s 12-ti hlasy a Kája a její křečice Maxmiliána s 31 hlasy. Vypadla Katik a její morče Uhlík a proto bude 3. kolo vlastně duel :) Jak se potom budete moci přesvědčit, tak je hlasování v tomto kole úplně jiné ;) Vyhraje ten, kdo bude mít nejméně hlasů :)) Otázka v anketě totiž zní: Kdo NEMÁ vyhrát první místo v soutěži Miss pets? :DD Myslím si, že je to dobrý nápad, protože to nebude tak lehké... :)) Těžko holky můžou napsat někomu na blog: Prosím nehlasuj pro mě ZDE :DDD
Jo a ještě úkol. Pokud si nepamatujete, co jsem zadávala na toto kolo, tak vám osvěžím paměť ;) Chtěla jsem, aby soutěžící vyfotily svého mazlíka s flórou. Nelča to pochopila, ale Kája Maxinku vyfotila i s máslem Flórou xDD No neva, no :) Aspoň tam máš ten kaktus :P :) :D

Už mám připravené dárky pro vítěze Miss pets 2011

18. července 2011 v 14:35 | Monalíza
Čau. Včera jsem už zabalila dárky pro výtěze v mé soutěži Miss pets Můžu vám říct, že ta obálka je docela těžká Každopádně jsem zvědavá, kdo vyhraje... A když už jsme u těch výher, tak jsem vyhrála 1. místo s Míšou v soutěži Miss hlodavec 2011 na blogu Minnienky

Dostala jsem tyto ceny:

Diplomek za 1. místo

*Klik* na celý článek pro zobrazení dalších věcí

2. kolo Miss pets

30. června 2011 v 12:53 | Monalíza
Tak a je tu 2. kolo Miss pets Soutěžící měli za úkol vyfotit své mazlíčky s nějakým kamarádem. Nyní se podívejte, jak se jim to povedlo, já teda myslím, že moc! Do 2. kola Miss pets nepostoupili: Monika (27) a její čivavy Deni a Mimi a Orion a její křeček Muffin.

Do 3. kola vám dávám úkol, aby jste vyfotili svého mazlíčka s flórou ( toto kolo končí 15. 7. ).

Pay attention!

22. června 2011 v 10:32 | Monalíza
KDO MI NEPOŠLE FOTKU DO SOUTĚŽE MISS PETS DO 2. KOLA DO PÁTKU, VYŘAZUJU HO.

Miss pets - fotky do druhého kola

19. června 2011 v 14:52 | Monalíza
Zdravím všechny, kdo se přihlásili do mé soutěže Miss pets! Připomínám, že druhé kolo začíná 21. 6., tedy v úterý a fotku jsem zatím dostala pouze od Káji a jej křečice Maxinky ... Prosím ostatní soutěžící, aby mi také posílali fotky! Děkuju. Konec hlášení

Ps.: Kdo má křečka, může se přihlásit SEM do křeččího klubu

Ještě 10 dní a je 2. kolo Miss pets :)

11. června 2011 v 19:43 | Monalíza
Chtěla bych jenom říct soutěžícm, aby mi posílali fotky do dalšího kola podle úkolu. Díky moc! Jo a nejvíce hlasů má zatím Nelinka a její morče Kulíšek a nejméně Katik a její morče Uhlík. Hrozí jí bohužel konec v soutěži. No, uvidíme, jestli ještě dostane nějaké hlasy do 21. 6.
Miss pets - 1. kolo

7. června 2011 v 12:11 | Monalíza
Mám dobrou zprávu (teda alespoň pro mě ) - už mám dost lidí a proto jsem odstartovala první kolo Miss pets! Hlasujte pro své favority, jestli chcete, aby postoupili do dalších kol . Jo a je dovoleno shínět si hlasy!

Miss pets - soutěžící (Budu doplňovat)

24. dubna 2011 v 14:29 | Monalíza
1) Monika (27) a její čivavy Deni a MimiDeni
Věk: 2 roky
Oblíbená činnost: lenošení v pelíšku
Oblíbené jídlo: kuřecí maso :)

Mimi
Věk: 10 měsíců
Oblíbená činnost: lenošení v pelíšku
Oblíbené jídlo: kuřecí maso


2) Katik (13) a její roztomilé morčátko Uhlík
Uhlík

Věk: 5 let
Oblíbená činnost: Válení se v kleci
Oblíbené jídlo: Okurek


3) Nelinka (15) a její hezké morčátko KulíšekKulíšek

Věk: půl roku
Oblíbená činnost: lození v ohrádce a žvíkání klasků
Oblíbené jídlo: Mrkvička a různá zelenina


4) Kája (12) a její křečice Maxmiliána (Maxinka)
Maxinka

Věk: 4 měsíce
Oblíbená činnost: ráda hryže klec a šplhá po mřížích, je hyperaktivní =)
Oblíbené jídlo: Dropsy5) Soifong a její čivava Tínka (Niška)Tínka (Niška)


Věk: 2 roky
Oblíbená činnost: Noření čumáčku do měkkých předmětů
Oblíbené jídlo: Zelenina


6) Orion a její křeček Muffin

1) Věk mazlíčka: Třičtvrtě roku
2) Nejoblíbenější činnost mazlíčka: Jezení a utíkání z klece.
3) Nejoblíbenější jídlo: Jogurt

Miss pets

10. dubna 2011 v 17:58 | Monalíza
Ahojky! Trošku jsem poupravila dess, jesli jste si všimli ! Ale to teď není důležité. Chtěla jsem vám říct, že mi nepřišla ještě žádná přihláška do Miss pets, proto opakuji ještě jednou - Je to soutěž o nejhezčího mazlíčka. kdo chce soutěžit, ať mi zašle na email karabova95@gmail.com : 1) Jednu fotku vašeho mazlíčka (jakéhokoli) 2) Věk mazlíčka 3) Jméno mazlíčka 4) nejoblíbenější činnost mazlíčka 5) Nejoblíbenější jídlo 5) Tvoje přezdívka 6) tvůj věk 7) blog nebo emil, na kterém tě zastihnu. Kujů za vechny přihlášky! Na první tři výherce čeká dipom a doživotní reklama na mých třech blozích ( michelle-cool.blog.cz, princes95-psi.blog.cz a tady)! lákavé, ne? Tak neváhejte a přihlašujte se! Už se moc těším! Jo a abych nezapomněla, soutěž začne, až budu mít minimálně 5 lidí .


 
 

Reklama