Můj myšáček Remi (+)

Remi už tu není =,(

10. května 2011 v 12:08 | Monalíza
Mám špatnou zprávu Remi předevčírem (v neděli) kolem 20:00 odešel po dlouhé nemoci do Sýrového ráje. Jsem strašně smutná... Moc jsem ho měla ráda, koneckonců to bylo moje první zvířátko, když nepočítám rybku Nemo. Den před tím jsem jo fotila, nic netušíc . Potom sem fotky přidám. Je mi po něm strašně smutno, ani nevíte jak! Vždycky, když jsem přišla ze školy, moje první kroky směřovaly k němu. Každý den jsem si s ním hrála, nebo jen tak ležela v posteli s ním v dlani a poslouchala rádio. Poslední dny, než umřel, tak všem skákal do ruky sám od sebe (jindy jsme ho museli po kleci honit), asi už věděl, že je konec... Bylo to rychlé. Dvakrát otevřel pusinku, aby lapnul po dechu a...
Včera odpoledne jsem mu s mamkou udělala v lese hrobeček s křížkem a věnečkem z pampelišek.
Sbohem, Remi.

Remi <3~~

2. května 2011 v 17:52 | Monalíza
Mám super novinku,
koupila jsem si malou
myšinku.

Je to myšák
a jmenuje se Remi,
s ním vždycky dobře je mi.

Kožíšek má hebký jako samet,
taťka si ho oblíbil,
ségra jak by smet.

Je to malý čipera,
utíká z klece,
po bytě večer pobíhá.

Protože je rychlý jako střela,
chytnout se ho vůbec nedá.
Lákáme ho na piškoty,
hovínek mám celé boty.

Stejně ho ale máme všichni rádi,
pořiďte si taky myšky, kamarádi!

Remi "vaří" :)

29. dubna 2011 v 14:30 | Monalíza
Čau! Mám nové fotky Remiho, které jsem fotila do soutěže Best of pets na jednom blogu ;). Mám jich víc než má být do té soutěže, tak je tu dám, abyste je mohli vidět :) Soutěž je na blogu TU, tak se kdyžtak podívejte a dejte hlas tomu nejlepšímu :)


Jak jsem přišla k Remimu :)

10. dubna 2011 v 17:24 | Monalíza
Nikdy jsem nemohla mít zvířátko, protože brácha je alergik. O prázdninách jsem se tedy rozhodla, že si pořídím ze zverimexu myšáčka. Donesla jsem ho tajně domů, v krabici od bot jsem mu zařídila bydlení a dala ho pod postel... Měl zde domeček z papírové trubky, ubrousek na hraní, větvičku, zrní od kamarádčiného křečka a piliny na podestýlku.

V krabici ale byla díra, která je tam proto, aby se boty větraly a on skrz ní utekl ven. Když jsem si toho všimla, mamka se ségrou byly zrovna v pokoji, tak jsem začala řvát, ať jdou pryč, že chci mít soukromí. Mamka šla, ale ségra zůstala a Remiho si logicky všimla. Byla ale příjemně překvapená, protože jsme si obě přály zvířátko už hodně dlouho... Šly jsme to říct mamce. Po týdnu dlouhého přemlouvání u nás Remi nakonec zůstal a nyní bydlí v nové kleci s kolotočem a různými hračkami =)
Můj myšáček je nemocný :,(((

14. března 2011 v 13:48 | Monalíza
Ahojte. Jsem velice smutná Můj malý myšáček Remi má něco s očičkama . Má kolem nich červené strupy a pravé má přivřené a má v něm bílý hnis, takže na něj skoro nevidí... Nevím jak to bude dál. Možná to je infekce i když pevně doufám, že ne! Myši mají velice rychý metabolismus, proto se u nich každá nemoc rozšíří hrozně rychle... Možná Remi umře !!!! Doufám, že ale ne!!!! Co mám dělat?!!!

Fotky Remiho

14. února 2011 v 10:11
3
1
4
5
6
7

1
 
 

Reklama